Webinar – Ogrodnik Miejski

Wraz z Cohabitat mam przyjemność zaprosić Was na webinar z moim udziałem, który odbędzie się już w ten czwartek o 20:00!

Wraz z Cohabitat mam przyjemność zaprosić Was na webinar z moim udziałem, który odbędzie się już w ten czwartek o 20:00!

Webinar

Aby wziąć udział w webinarze, należy przyjść tutaj w ten czwartek (4 kwietnia) o godzinie 19:50 – czyli chwilę przed planowanym rozpoczęciem webinaru. Będziemy mówić (przynajmniej ja :D) o uprawie roślin jadalnych w warunkach domowych.

Dla tych co nie śledzą Słonecznego Balkonu na Facebook’u przypominam o możliwości (a nawet konieczności! 🙂 ) zadawania pytań przed webinarem. Postaram się na nie odpowiedzieć w trakcie swojego wykładu. Na wszystkie zadane pytania umieszczę później odpowiedzi również tutaj na blogu. Pytania możecie zadawać tutaj w komentarzach, albo na Facebook’u po kliknięciu na poniższy obrazek 🙂

a ty co chesz wiedziec 2

Serdecznie zapraszam Was na ten webinar, przekażcie również te informacje swoim znajomym! Może akurat uda się kogoś jeszcze zarazić chęcią do uprawy bazylii na parapecie 😉

Polubcie na Facebook’u również organizatorów webinaru: Cohabitat

9 comments

To kiedy ta wiosna, bo zapomniałam?
Jak 10 nie zrobi się ciepło to ja chyba kogoś zamorduje? 😀
Fajny blog. Skąd czerpiesz inspiracje?

Dziękuję 🙂 No wiosna po 10tym ma być, i chociaż chcę głęboko w to wierzyć to jak patrzę za okno to słabo to widzę 🙁 Skąd czerpię inspiracje? Z własnych upraw i wyzwań z nimi związanych przede wszystkim 🙂

I drugi, zacieniony też. Pozdrawiam

Basiu, dzięki za super prezentację! Chciałbym jeszcze zadać pytanie, jakie rośliny najlepiej jest sadzić teraz, na początku kwietnia? Dodam, że jestem początkujący. Mam balkon na południowy wschód.

Robert spójrz na terminy wysiewu tutaj: http://www.slonecznybalkon.pl/2013/02/terminy-wysiewu-ziol-i-warzyw/ . A jeśli chcesz sadzić z sadzonek to poczekaj z tym do połowy maja i wtedy możesz wszystko 🙂 Odmiany wcześniejsze takie jak sałaty czy rzodkiewki można sadzić już wcześniej, ale na pewno trzeba poczekać aż śniegi stopnieją.

Basiu, z miłą chęcią wezmę udział:) Powiedz proszę coś więcej o uprawie rozmarynu i sałat w warunkach domowych. Mam balkon od strony wschodniej-do południa mocne słońce, później cień, a okna od wschodu i od zachodu, czyli pół na pół.

Wschodni balkon idealny dla sałat 🙂 Rozmaryn za to lepiej będzie się czuł na zachodnim parapecie.

Dodaj komentarz